Waarom kiezen voor DNCS ?

DNCS is ervan overtuigd dat Security & Facility management eenvoudig, rendabel en ondersteunend moet zijn omdat wij geloven dat bedrijven zich moeten kunnen concentreren op hun core-business.

Meer en meer toekomstgerichte bedrijven en KMO’s investeren in beveiligingsinstallaties en slimme netwerken. DNCS kan daarbij helpen. Sterker: wij lopen voorop.

Onze multifunctionele installaties bieden jou de kans om meerdere vliegen in één klap te vangen: digitale monitoring van gebouwen, terreinen en mensen, maar ook tijdsregistratie, gezichtsherkenning, betrouwbare analyses en procesoptimalisatie. Zo helpt DNCS de efficiënte werking van jouw bedrijf op punt te krijgen en een hoger rendement te boeken.

Onze klantgerichte en innovatieve oplossingen zijn eenvoudig en vanop afstand te beheren vanop één centraal platform. Wij leveren maatwerk, dat vlot integreerbaar is in bestaande netwerken.

DNCS streeft met zijn klanten naar een zeer persoonlijke en projectgedreven langetermijnrelatie, met veel respect voor jouw investeringen.

Ons team

 

wie is wie ?

Gust Dierckx

Zaakvoerder

Gust.dierckx@dncs.be

Diane Buersens

HR en Boekhouding

Diane.buersens@dncs.be

Marijke Verbruggen

Management assistant

Marijke.verbruggen@dncs.be

Bart Op de Beeck

Management Consultant

Bart.op.de.beeck@dncs.be

Tommy Wouters

Projectleider

Tommy.wouters@dncs.be

Dries Jansen

Projectleider

Dries.jansen@dncs.be

Thomas Verdonck

Projectleider

Thomas.verdonck@dncs.be

Ilse Dalemans

Boekhouding

Ilse.dalemans@dncs.be

Özlem Güney

Operations

Ozlem.guney@dncs.be

Jonas Heyns

Accountmanager

Jonas.heyns@dncs.be

Patrick Hamers

Servicedesk

Patrick.hamers@dncs.be

Steven Willems

Installatietechnieker

Steven.willems@dncs.be

Yannick Van Ballaer

Installatietechnieker

Yannick.van.ballaer@dncs.be

Michiel Verachtert

Installatietechnieker

Michiel.verachtert@dncs.be

Toon Fabry

Installatietechnieker

Toon.fabry@dncs.be

Donny Schellekens

Installatietechnieker

Donny.schellekens@dncs.be

Wim Ceustermans

Servicetechnieker

Wim.ceustermans@dncs.be

Yannis Bertels

Installatietechnieker

Yannis.bertels@dncs.be

Word jij onze collega?

DNCS
Beersebaan 120 / 2 Gierle, België

BTW BE 0889.657.670
Vergund voor alarmsystemen
Nieuwsbrief
Schrijf in op de nieuwsbrief en ontvang onze laatste acties.
Inschrijven
Website gebouwd door Inhoud door DNCS Algemene voorwaarden  Privacybeleid  Cookiebeleid 
Sluiten

Opgelet!

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfgedrag te verbeteren.
Bepaalde functionaliteiten zijn afhankelijk van deze cookies.
Indien u meer informatie wilt over onze cookie policy kan dat door deze pagina te raadplegen.